0

PRIMERA: Barsa prokockala dva gola prednosti! (VIDEO)

Objavljeno: 12.12.15 u 17:51

Fudbaleri Barselone remizirali su na svom Kamp nou sa ekipom Deportivo La Korunje rezultatom 2:2 (1:0) u 15. kolu Lige Primere.

Barselona je dobro otvorila meč, stvorila nekoliko solidnih prilika, ali je tek u 39. minutu Mesi načeo mrežu gostiju. Argentinac je sjajnim slobodnim udarcem sa 25 metara pogodio sam gornji desni ugao za 1:0.

Katalonci su do dva gola prednosti došli u 62. minutu kada je Rakitić pravom bombom sa skoro 30 metara pogodio sam levi ugao za 2:0.

Kada se činilo da će Barselona lako osvojiti bodove, Deportivo je zaigrao mnogo bolje i za nekoliko minuta došao do izjednačenja. Najpre je u 77. minutu Perez iskoristio loše postavljanje Matjea i pogodio dalji ugao za 2:1. Već u 85. minutu, ponovo preko iste strane, i nakon još jednog očajnog postavljanja Matjea, Aleks je na pogodio isti ugao kao i njegov saigrač za 2:2.