0

PREMIJER LIGA: Evertonu pripalo prvo, Noriču drugo poluvreme u novom remiju (VIDEO)

Objavljeno: 12.12.15 u 15:37

Fudbaleri Noriča i Evertona remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u prvom meču 16. kola Premijer lige.

Neverovatna utakmica viđena je na Kerou roudu, pošto su gosti u prvom poluvremenu mogli da postignu barem tri ili četiri pogotka, da bi u drugom potpuno podbacili.

Everton je poveo u 15. minutu kada je Delofeu odlično pronašao Lukakua, a ovaj glavom pogodio drugi ugao za 0:1 što je bio Lukakuov pogodak na šestom meču u nizu Premijer lige.

Do kraja prvog poluvremena, na terenu je postojao samo jedan tim – Everton, a šanse su se ređale kao na traci. Dve odlične prilike propustio je Lukaku, dok je kapiten Bejns pogodio stativu.

Drugo poluvreme pripalo je Noriču koji je izjednačio već u 47. minutu. Nakon kornera Benet je asistirao do Hulahana, a ovaj nekako ubacio loptu u mrežu. Domaći su imali još nekoliko odličnih prililka, ali promene rezultata nije bilo pa je Everton zabeležio i osmi remi ove sezone, najviše u ovoj sezoni Premijer lige.