0

PRIJATELJSKA: Kadeti remizirali sa komšijama

Objavljeno: 10.12.15 u 17:13

Posle pobede u prvoj utakmici (4:1), kadetska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno u drugom meču sa vršnjacima iz Mađarske – 1:1 (0:1).

U Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi naši kadeti su imali minus posle prvog poluvremena, jer su Mađari od 13. minuta vodili golom Viraga, a tačku na komačan ishod stavio je u nastavku utakmice Ranko Veselinović.

Za razliku od prvog duela selektor Milan Đuričić je sada promešao karte, pružio priliku igračima koji su do sada imali manju minutažu a utisak je da posle dve utakmice selektor može da bude zadovoljan onim što su pokazali naši kadeti.

Srbija – Mađarska 1:1 (0:1)
(Veselinović – Viraga 13)

SRBIJA: Čupić, Šošević, Vlalukin, Vidaković, Domuzin, Mihajlović, Mićević, Veselinović, Lakčević, Tomašević, Mišković. Igrali su još: Jokić, Nikolić,Ilić, Zličić, Đerlek.

MAĐARSKA: Beše, Erdelji, Gajda, Viraga, Stojaković, Bevardi, Kiš, Kundrak, Lakatoš, K.Horvat, O.Horvat.