0

PRIMERA: Podela bodova Espanjola i Levantea, oba tima će žaliti za pobedom (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.15 u 22:21

U poslednjoj utakmici 15. kola španske Primere Espanjol i Levante su remizirali u Barseloni – 1:1 (0:1).

Levante je do ovog kola bio na poslednjem mestu na tabeli Primere, ali i pored ‘fenjera’ u rukama, pokazali su protiv Espanjola da i u njihovim nogama ima dosta kvaliteta.

Već u šestom minutu poveli su preko Lerme, nakon velike greške štopera Espanjola, čime su nagovestili probleme za Katalonce.

Predvođeni odličnim centarforom Filipeom Kalciedom Espanjol je u nastavku krenuo u juriš na gol gostiju i posle 11 minuta igre u drugom poluvremenu uspeli su da izjednače posle kontranapada i egzekucije Morena.

Imali su oba tima prilike za gol do kraja, ali je ostalo nerešeno, što je možda i najrealniji ishod. Utisak je da je Levante možda više propustio u ovom meču, jer su Garsija i Dajverson imali prilike da sve reše u poslednjih 15 minuta.

Ostalo je 1:1, ali je Levante ipak uspeo da se izdigne sa dna i ‘fenjer prepusti Las Palmasu.