0

SLS: Borac nastavio da niže pobede, preokret Radnika protiv OFK Beograda!

Objavljeno: 06.12.15 u 14:57

Fudbaleri čačanskog Borca nastavili su seriju odličnih rezultata pošto su danas pobedili Javor u gostima rezultatom 1:0, dok je Radnik nakon preokreta savladao OFK Beograd sa 2:1.

Nakon što su u sredu eliminisali Crvenu zvezdu u Kupu Srbije, Borac je danas pobedio i Javor u Ivanjici i preuzeo drugo mesto na tabeli.

Strelac jedinog pogotka za goste bio je Miletić u 75. minutu.

U Surdulici, Radnik je pobedio OFK Beograd nakon velikog preokreta u samom finišu. Iako su u 63. minutu ostali sa igračem manje zbog isključenja Kneževića, “romantičari“ su poveli golom rezerviste Rajevca u 84. minutu, ali su domaći u poslednja dva minuta došli do sva tri boda.

Prvo je  Đorđević izjednačio u 88. minutu, da bi posle svega stotinak sekundi Ćulum postavio konačnih 2:1.

U trećem današnjem susretu, Jagodina i Spartak su odigrali nerešeno – 1:1.