0

FOTO screenshot

PRIMERA: Viljareal i Sosijedad slavili posle preokreta (VIDEO)

Objavljeno: 06.12.15 u 17:51

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom “Madrigalu“ ekipu Rajo Valjekana rezultatom 2:1, a identičnim rezultatom Real Sosijedad je bio bolji od Eibara.

Četa Paka Hemeza povela je fantastičnim golom Hosabeda u 41. minutu, ali su domaći izjednačili u 69. preko Bakambua. Isti igrač doneo je i veliku pobedu domaćima u 86. minutu.

Viljareal je osvojio važna tri boda u nastavku borbe za mesto koje vodi u Ligu šampiona. Na tom četvrtom mestu i dalje je Selta sa 25 bodova, jednim više od Viljareala. Rajo Valjekano je 15. sa 14 bodova.

Real Sosijedad je slavio u malom baskijskom derbiju zahvaljući pogocima Agirečea. Gosti su poveli već u četvrtom minutu preko Bastona, ali je Agireče najpre izjednačio u desetom, a potom i u 90. doneo preokret i tri boda za Sosijedad.