0

PRIMERA: Pobeda Reala, Ronaldo prekinuo post sa bele tačke (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.15 u 17:49

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Eibara rezultatom 2:0 (1:0) u 13. kolu Lige Primere.

Madriđani nisu pružili ni danas spektakularnu igru, ali je za tim Rafaela Beniteza najvažnije da je pobedio posle dva poraza od Sevilje i Barselone.

Gosti su poveli golom Bejla koji je u 43. minutu kada je glavom matirao golmana posle centaršuta Luke Modrića.

Konačnih 0:2 postavio je Kristijano Ronaldo sa bele tačke 10 minuta pre kraja. Zanimljivo, ovo je prvi i jedini gol Ronalda koji je postigao u mesecu novembru u ligaškim mečevima.

Real Madrid je ostao treći na tabeli sa šest bodova manje od Barselone i dva manje od Atletiko Madrida.