0

PRIMERA: Minimalac Sevilje protiv devet ‘slepih miševa’ (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.15 u 22:24

Duel Sevilje i Valensije trebalo je da bude derbi meč 13. kola i donekle je tako i bilo sve dok gosti nisu ostali sa dva igrača manje pa sve što su uspeli da urade je da izgube sa samo 1:0.

Prvi ujedno i jedini gol višen je u 50. minutu kada je levi bek Serhio Eskudero odličnim volej udarcem posle centaršuta Banege savladao golmana gostiju. Međutim, već tada domaći tim je imao igrača više pošto je Kanselo isključen u 35. minutu, a isto se desilo i Haviju Fuegu koji je posle drugog žutog kartona u 78. minutu morao da napusti teren.

(Izvor: Youtube/FootballGoal7)

Bila je to peta uzastopna pobeda Andalužana na svom stadionu koja im je donela pomak za dva mesta na tabeli tj. sada su na 10. poziciji sa samo jednim bodom manje od svog večerašnjeg rivala.