0
AdmiralBet ABA Liga

ABA JTD: MZT nije uspeo da se odbrani od Tajfuna

Objavljeno: 29.11.15 u 19:02

Današnji program 12. kola ABA JTD lige otvorili su slovenački šampion Tajfun i makedonski predstavnik MZT, a pobeda je pripala domaćinu – 68:62 (17:15, 14:17, 18:10, 19:20)

Utakmica koja je odigrana pred 850 gledalaca većim delom je bila izjednačena da bi na kraju presudila nešto bolja treća četvrtina Tajfuna koji je tih 10 minuta rešio u svoju korist rezultatom 18:10.

Tim iz Šentjura do trijumfa su vodili Bolčina sa 19 poena i osam skokova i Bratož koji je dodao 12 poena. Kod gostiju dvocifren učinak su imali Luković koji je postigao 12 poena i Drenovac odnosno Bunić sa po 10.