0

PRIMERA: Nejmar, Mesi i Suarez nastavili teror, sad i Sosijedad ostao bez krune (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.15 u 18:15

U premijernom meču 13. kola španske Primere lider Barselona je sa 4:0 (2:0) demonstrirala silu protiv Real Sosijedada.

Trio M-N-S je nezaustavljiv. Kada su na terenu zajedno Mesi, Nejmar i Suarez protivniku je najbolje da ostane u svlačionici. Real Sosijedad se dobro držao do 22. minuta, ali je tada krenula tika-taka. Mesi je loptu ostavio na stranu za Alvesa, a ovaj je ubacio na peterac gde se našao Nejmar i pogodio za 1:0. Do kraja prvog dela igre Katalonci su duplirali prednost, opet je Brazilac centrirao sa desne strane, a sada Suarez uhvatio sjajan volej i spasa za Rulija nije bilo.

Barselona je iskoristila prvu priliku u drugom poluvremenu. Sada je Metiju ubacio loptu u peterac, a Nejmar postigao svoj 14. gol u ligi. Posle trećeg gola cela ekipa Luisa Enrikea je igrala za to da Mesi postigne prvi pogodak posle dva meseca u Primeri. Prvu šansu je imao u 59. minutu, potom iz slobodnog udarca u 69. minutu, da bi u 87. pogodio prečku. Taman kada su svi pomislili da će Argentinac morati da sačeka sedam dana, Nejmar ga je uposlio na ivici peterca, a majstor fudbala je matirao Rulija u 91. minutu za konačnih 4:0.

(Izvor: RuTube)