0

FOTO screenshot

LIGA PRIMERA: Betis bolji od Levantea (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.15 u 22:52

U premijernom meču 13. kola Primere Betis je kao gost savladao Levante 1:0 (1:0).

Tim iz Valensije polako, ali sigurno pokazuje da je vreme za Segundu. Plavo-crveni su doživeli novi poraz, a zahvalnost za to duguju Betisu. Tim iz Sevilje slavio je sa 1:0, mada ruku na srce nije zaslužio tri boda. Ipak, gosti su na vreme postigli gol u 4. minutu kada je Hoakin uposlio Kastra, a ovaj matirao golmana.

(Izvor: RuTube)

Levante je do izjednačenja mogao već u 6. minutu, ali je Verza bio neprecizan. Do kraja prvog dela igre pokušavali su Hoakin i Kastro za goste, ali promene rezultata nije bilo. Levante je najveću šansu propustio u 55. minutu kada je Dejerson pogodio stativu. U 81. minutu je Huanfran zaradio crveni karton u ekipi domaćina, te je gost utakmicu priveo mirno kraju.