0

PREMIJER LIGA: Totenhem ‘zakucao’ ‘čekićare’ (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.15 u 19:12

U pretposlednjem meču 13. kola Premijer lige Totenhem je savladao ekipu Vest Hema rezultatom 4:1 (2:0).

‘Vajt Hart Lejn’ je ostao neosvojiva tvrđava i za Vest Hem, tim koji je mogao da doživi potpunu katastrofu i mogao bi da bude zadovoljan sa porazom od tri gola razlike.

Mrežu ‘čekićara’ načeo je Hari Kejn u 23 minutu, a deset minuta kasnije Aldervajreld je duplirao prednost ‘pevaca’ i već tada je bilo jasno kome će otići sva tri boda.

U nastavku je Hari Kejn još jednom postigao gol, nastavivši svoju sjajnu seriju u poslednjih nekoliko utakmica. Volker je sedam minuta pra kraja meča zadao konačan udarac gostima, ali je Lanzini ipak uspeo da u 87. minutu postigne počasni pogodak za Vest Hem, što im, ipak, neće previše značiti.

Totenhem – Vest Hem 4:1 (2:0)
(Kejn 23, 50, Aldervajreld 33, Volker 83 – Lanzini 87)

Čelsi – Norvič 1:0