0

BUNDESLIGA: Derbi novajlija pripao Ingolštatu i to posle velikog preokreta (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.15 u 19:50

Kompletirano je 13. kolo Bundeslige, a u poslednjem meču Ingolštat je savladao Darmštat sa 3:1 (0:1).

Mnogima je ovaj duel bio nezanimljiv za gledanje, ali kada se sastanu dva tima gotovo identičnog kvaliteta u ligi kakva je Bundesliga, teško da može da prođe bez uzbuđenja.

A njih je u duelu između Ingolštata i Darmštata bilo, s obzirom da su gosti vodili posle prvih 45 minuta i to golom Sulua već u devetom minutu.

Domaći tim je od tog momenta napadao u većem delu meča, imao kontrolu igre i to se isplatilo u 58. odnosno 61. minutu, pošto je u tom razmaku od tri minuta domaći tim preko Bauera i Hartmana iz jedanaesterca potpuno preokrenuo rezultat i usmerio utakmicu u drugom smeru.

Nakon toga je sve bilo lakše po Ingolštat, koji je pobedu potvrdio u 88. minutu drugim golom Hartmana i tako postavio konačan rezultat – 3:1.