0

PRIMERA: Novi ‘kiks’ Valensije, pala i Selta (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.15 u 23:58

U 12. kolu Primere Las Palmas je napravio veliko iznenađenje, baš kao i Deportivo.

„Slepi miševi“ tonu. Na Mestalji su dočekali Las Palmas i nisu pobedili. Rezultat je 1:1. Valensija je povela golom Paka Alkasera u 8. minutu, ali Viera u 57. minutu doneo izjednačenje timu sa Kanarskih ostrva.

Hit prvenstva Selta je ponovo pala. Tim iz Viga poražen je 2:0 od Deportiva. Gol za domaćine postigao je Perez u 23. minutu, a gosti su promašili penal za izjednačenje. Neprecizan je bio Nolito. Pobedu je „overio“ Džoni autogolom u 94. minutu.

Pobede na svom terenu zabeležile su ekipe Real Sosijedada 2:0 protiv Sevilje i Espanjol identičnim rezultatom protiv Malage.