0

DA SE SMRZNEŠ: Mišel Bastos lansirao torpedo i pocepao mrežu (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.15 u 09:46

Fudbaleri brazilskog Sao Paola prošle noći sa 4:2 savladali su ekipu Atletiko Mineira.

Fenomenalan pogodak za Sao Paolo postigao je Mišel Bastos u 75. minutu. Bivši reprezentativac Brazila pokazao je razoran udarac pošto je torpedom sa oko 30 metara probušio mrežu rivala.

Spomenimo to da je ovo bio derbi brazilskog prvenstva, duel drugoplasiranog Atletiko Mineira i sada četvrtorangiranog Sao Paola.

Gosti su u 57. mintu došli do prednosti golom Luana, a izjednačio je Sao Paolo u 69. minutu preko Kardeca

Već u sledećem napadu Datolo je ponovo Mineiru doneo prednost, da bi potom Bastos u 75. izjednačio. Konačan rezultat postavili su KardecFabijano u 85. i 90. minutu.