1

BAŠ PRIJATELJSKI: Kosovo i Albanija odigrali meč u Prištini

Objavljeno: 13.11.15 u 17:17

Fudbalske reprezentacije Kosova i Albanije odigrale prijateljski meč su u Prištini, a i rezultat je bio prijateljski – 2:2.

Utakmicu je posmatralo oko 17.000 gledalaca. Poveo je donaćin u 54. minutu golom Reja Manaja. Njihova radost nije dugo potrajala, samo četiri minuta kasnije izjednačio je Bersant Celjina.

Kosovo je potom preokrenulo rezultat u potpunosti. Na 2:1 povisio je u 69. minutu Elbasan Rašani, da bi tri minuta kasnije Amir Rahmani izjednačio rezultat.

Ovo je treća prijateljska utakmica fudbalske reprezentacije Kosova od kada joj je FIFA to dozvolila. Meč je odigran u odličnoj atmosferi..