1

PLJUŠTE GOLOVI U BILBAU: Tri gola za tri minuta, dva u Kljajićevoj mreži! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.15 u 21:46

Goleada u Bilbau već na početku meča. Poveo je domaćin golom Viliajmsa, ali dok se trepnulo bilo je već 1:1. Ne zadugo.

U 16. minmutu Vilijams je doveo domaćina u vođstvo. Tek što se krenulo sa centra, Abubakar je postigao treći gol u ovom takmičenju.

Izvor: YouTube/infinite Golas

Nisu mogli navijači Partizana dugo da se raduju, dva minuta kasnije Atletik Bilbao je ponovo poveo, a ponovo je Vilijams bio koban po crno-bele.

Španci su Grobarima poželeli dobrodošlicu, ali neće se Partizan izgleda lepo provesti.