0

LŠ ZA JUNIORE: Rad izgubio od Šveđana, ponovo mora da juri zaostatak u revanšu

Objavljeno: 04.11.15 u 16:32

Omladinci Rada poraženi su u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona od švedskog Elfsborga rezultatom 1:0.

Pred skoro 3000 ljudi na stadionu Kralj Petar Prvi, Šveđani su do pobede došli golom Bertsrona u 62. minutu iz gotovo prve prave prilike.

“Građevinari“ su odigrali ispod očekivanog nivoa, podlegli su pritisku pred skoro 3.000 navijača, ali podsetimo da je Rad i u prvom kolu poražen na svom terenu, a potom taj zaostatak nadoknadio u revanšu protiv Domžala.

U 82. minutu domaći ostali i bez isključenog Košanina zbog drugog žutog kartona, što je olakšalo gostima da sačuvaju svoju prednost.

Revanš meč igra se za tri nedelje, 25. novembra u Švedskoj.