0

SERIJA A: Medel rešio derbi, Inter preskočio ‘Vučicu, Pjanić pocrvneo (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.15 u 22:58

Derbi meč 11. kola, jedan od u Seriji A, pripao je domaćinu, Inter je sa 1:0 (1:0) savladao Romu.

Duel dve prvoplasirane ekipe, koje su posle ovog meča zamenile pozicije na atbeli, rešio je Medel pogotkom u  31. minutu, na asistenciju Stevana Jovetića, koji je odigrao čitav meč.

izvor: YouTube/FootbalCompsHD

I dok je Medel bio junak meča an ‘San Siru, sa druge strane tragičar je bio Pjanić. On je u 73.minutu zaradio drugi žuti, stavio svoj tim na cedilu, a domaćinu samo olakšao posao da sačuva ceo plen.

Izvor: YouTube/Red card

Nekih desetak minuta pre toga su gosti mogli do izjednačenja. Naređali su četiri šanse, ali je iz svih pokupšaja kao pobednik izašao Handanović. Da su tada izjednačili, možda ne bi bilo ni nervozne reakcije Pjanića.

Inter je lider tabele, Roma mu sada gleda u leđa.