0

PRIMERA: Real dobro počeo, pa usporio protiv Las Palmasa, dovoljno da se sačuva prvo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.15 u 17:49

U prvom meču dana u španskoj Primeri Real je u Madridu savladao Las Palmas rezultatom 3:1 (3:1).

Real je fantastično počeo meč i ispostavilo se da je već u prvih 14 minuta meča rešio pitanje pobednika. Prvo je Isko u 4. minutu iz izgledne pozicije ispred golmana gostiju postigao gol, a prednost Reala duplirao je Kristijano Ronaldo vež u 14. minutu.

Tračak nade Las Palmasu vratio je Hernan u 38. minutu i to je bio prvi gol koji je Real primio ove sezone na svom stadionu.

Ali je novu dvostruku prednost Madriđanima vratio danas vrlo agilni Hese pogotkom dva minuta pre odlaska na odmor.

Iako je bilo uzbuđenja i u nastavku, do kraja meča nije više bilo golova, a golman Las Palmasa Havi Varas spasio je još većeg poraza svoj tim.

Treba spomenuti da su mladi igrači Reala Markos Ljorente i Borha Majoral dobili priliku u poslednjih nekoliko minuta da se pokažu pred publikom na ‘Santjago Bernabeu’.