0

SERIJA A: Adrijano sačuvao Mihu, Milan sa igračem više jedva do pobede protiv Sasuola (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.15 u 16:54

U terminu od 15 sati odigrana su još tri meča 9. kola Serije A, a za nas najzanimljivije je bilo u Milanu gde domaći tim na jedvite jade uspeo da savlada Sasuolo.

Vodili su „rosoneri“ posle prvih 45 minuta sa 1:0 i to iz poklonjenog penala koji je realizovao Baka, koji je uz to iznudio isključenje golmana gostiju Konsiljija. Međutim ni sve to nije bilo dovoljno ekipi Siniše Mihajlovića pošto je Berardi izjednačio u 53. minutu posle jednog od retkih prekida pred golom 16-godišnjeg Donarume, a potom su se gosti umešno branili sve do četiri minuta pre kraja.

Tada je na scenu stupio Luis Adrijano koji je golom posle kornera sa desne strane uspeo da donese pobedu svom timu i makar još neko vreme sačuvao posao Siniši Mihajloviću koji bi sasvim sigurno dobio otkaz da je ostalo nerešeno.

(Izvor: Youtube/YalaGoals)

Za razliku od Milana Juventus je laganoe pred svojim navijačima golovima Dibale i Mandžukića savladao Atalantu koja je poslednjih 20-ak minuta igrala sa igračem manje pošto je isključen Toloi.

(Izvor: Youtube/directlymatchesfax)

Do važne pobede stigao je i Udineze koji je pred svojim navijačima sa minimalnih 1:0 savladao Frozinone.