0

PREMIJER LIGA: Nula u derbiju Mančestera, Kejn razbio Bornmut! (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.15 u 16:54

Fudbaleri Mančester junajteda i Mančester sitija odigrali su nerešeno – 0:0 (0:0), dok je Totenhem u gostima savladao ekipu Bornmuta sa 5:1 u 10. kolu Premijer lige.

U prilično neuzbudljivoj utamici na Old Trafordu gotovo da nije viđena nijedna prava prilika tokom 90 minuta. Delovalo je kao da su obe ekipe zadovoljne podelom bodova,

Junajted je imao incijativu većim delom susreta, ali “crveni đavoli“ nisu imali nijedan šut u okvir gola. Najbolju priliku na meču imao je Junajted u 84. minutu kada je rezervista Lingard pobegao iz drugog plana i pogodio prečku.

Ovim remijem, Siti je ostao na vrhu tabele, ali sa istim brojem bodova kao i Arsenal, dok je Junajted

Junak u pobedi Totenhema bio je trostruki strelac Hari Kejn u devetom iz penala, 56. i 63. minutu, dok su po jedan dali Dembele u 17. i Lamela u 29. minutu.