0

FOTO screenshot

PRIMERA: Rajo ‘pokosio’ Espanjol (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.15 u 22:25

U prvom meču 9. kola Primere Rajo Valjakano je na svom terenu savladao Espanjol 3:0 (1:0).

Neizvesnosti nije bilo. Jedino se postavljalo pitanje sa koliko golova razlike će slaviti tim iz Madrida. Na kraju je Rajo slavio sa 3:0. Domaćin je poveo u 36. minutu golom Trasorasa sa „bele tačke“. Do drugog gola se čekalo sve do 78. minuta, kada je bivši fudbaler Mančester junajteda Bebe probio, loptu ubacio u šeterac, a Gera pogodio. Samo dva minuta kasnije isti igrač je postavio konačan rezultat. Hozabed je bio asistent, a Gera je bio ponovo precizan.

Espanjol je mogao da ublaži poraz u 93. minutu, ali je Burgu promašio najstrožu kaznu.

(Izvor: RuTube)