0

LE: Augzburg odigrao po meri Partizana, Lacio slavio, ‘lavovi’ rastrgli Albance (VIDEO)

Objavljeno: 22.10.15 u 21:08

Od 19 časova odigrano je 12 mečeva Lige Evrope, a nama je najzanimljiviji bio meč odigran u Holandiji između Az Alkmara i Augzburga.

Reč je o utakmici L grupe u kojoj se nalazi srpski šampion Partizan (poražen od Bilbaa u Beogradu). Crno-belima je odgovaralo da u Holandiji slave gosti i Nemci su to učinili. Augzburg je slavio sa 1:0. Strelac evrogola bio je Trohovski. Bivši reprezentativac Nemačke je u 43. minutu na maestralan način savladao Kutinja. Sada je posle tri kola Atletik Bilbao prvi sa šest bodova, koliko ima i Partizan, dok Augzburg i Az Alkmar imaju po tri poena.

(izvor: YouTube/Football Goal 2016)

Seriju dobrih rezultata u Ligi Evrope nastavio je Lacio. Rimljani su na Olimpiku bili bolji od Rozenborga 3:1. Golove za nebesko-plave su postigli Matri u 28, Anderson u 54 i Kandreva u 79. minutu, dok je za goste bio precizan Soderlund u 69. minutu. Zanimljivo da su oba tima promašila po penal, a za domaću ekipu igrao je 15 minuta srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić. U derbiju večeri Anderleht je na svom terenu bio bolji od Totenhema 2:1. Englezi su poveli preko Eriksena, a preokret su doneli Žile i Okaka.

(Izvor: RuTube)

Najubedljiviji bio je Sporting, koji je u Lisabonu sa 5:1 demolirao Skenderbeg. Golove za pobednika postigli su Akvilani, Montero, Pereira dva i Figueredo. Počasni gol za Albance bio je delo Jašanice u poslednjem minutu.