0

PRIMERA: Sporting izvukao bod u 96. protiv Granade (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.15 u 22:42

U poslednjem meču 8. kola Primere Sporting Hihon i Granada su odigrali 3:3 (1:2).

Domaćin je do boda protiv feneraša došao tek u sudijskoj završnici. Svega je bilo na ovom meču, golova crvenih kartona…

Činilo se da je po domaće sve dobro počelo ranim vođstvom, ali su na poluvreme gosti otišli sa prednošću.

Rezultat su uvećali u nastavku, a onda od 81. minuta ostali bez lopeza koji je dobio drugi žuti. Domaćin je to ubrzo iskoristio i samo sedam minuta kasnije smanjio rezultat.

Drama nije izostala ni u nadoknado. Gosti su ostali sa evetoricom na terenu, doria je morao van u 92. Nisu izdržali pritisak domaćina, koji je konačno u 96. došao do izjednačenja.

izvor: YouTube/sport Online