0

SERIJA A: Pjanić otključao mrežu Empolija, Roma se razigrala tek u drugom poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.15 u 20:11

Uvodni meč 8. kola Serije A pripao je domaćinu. Roma je sa 3:1 (0:0) savladala Empoli.

Posle prvih 45 minuta mreže su mirovale. Dugo se čekalo na prvi gol, a onda su do kraja meča viđena čak četiri.

Mrežu gostiju otključao je Pjanić u 56. minutu. Sjajno je izveo slobodni udarac, golman je bio potpuno nemoćan.

Samo tri minuta kasnije rezultat je bio dupliran. Učinio je to De Rosi. Međutim, uporni gosti se nisu predavali kada je bilo 3:0, jer je metu pogodio i Salah. Ipak, stigli su samo do počasnog gola.

Izvor: YouTube, Ms Moldacalcio

Roma je trenutno na poena zaostatka za liderom Fiorentinom koja svoj meč igra sutra, od 15.00 sati gostuje Napoliju.

Empoli ostaje na samo sedam bodova iz osam kola, trenutno je iznad opasne zone…