1

LIGA 1: Derbi završen bez pobednika, Lionu slađi bod (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.15 u 22:35

Na otvaranju 10. kola Lige jedan snage su odmreili Monako i Lion, a meč je završen 1:1 (1:0).

Zadovoljniji posle ovog meča je sigurno Lion koji je do boda došao u 84. minutu golom Rafaela, iako je bio daleko inferiorniji od „kneževa“. Monako je napadao, stvarao šanse preko Mutinja, ali je Lopes sjajno branio. Ipak, u 39. minutu Lemar je izveo korner, a Pašalić je loptu glavom zakucao u mrežu.

Lion se probudio tek u drugom poluvremenu. Igrač domaćih Valas je prvo pocrveneo u 66. minutu, a potom je Rafael 84. minutu iskoristio jedan karanbol u kaznenom prostoru domaćina i stigao do velikog boda.

(Izvor: RuTube)

LIGA 1 – 10. KOLO: