– Igrali smo pod ručnom kočnicom. Bili smo nervozni, ne znam da li nam je nedostajalo da pre ovog takmičenja odigramo neku utakmicu na zvaničnom, važnom turnir. Poslednji put takav meč odigrali smo u finalu Svetske lige – kazao je selektor Grbić.
– Igrali smo pod ručnom kočnicom. Bili smo nervozni, ne znam da li nam je nedostajalo da pre ovog takmičenja odigramo neku utakmicu na zvaničnom, važnom turnir. Poslednji put takav meč odigrali smo u finalu Svetske lige – kazao je selektor Grbić.