0

FOTO screenshot

PRIMERA: Barsa teško bez Mesija, Sevilja nanela Kataloncima drugi poraz! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.15 u 17:54

Fudbaleri Barselone izgubili su u gostima od ekipe Sevilje rezultatom 2:1 (0:0) u derbiju sedmog kola Lige Primere.

Barselona je imala veliku priliku da povede sredinom prvog poluvremena kada je Nejmar izveo slobodan udarac, a lopta je od leđa golmana Rika išla po gol liniji.

Drugo poluvreme bilo je znatno zanimljivije, pošto su domaći u razmaku od šest minuta došli do dva gola prednosti. Prvo je u 52. minutu nakon kontre, Kron Deli pogodio za 1:0, da bi potom u 58 Ibora glavom matirao Brava.

Trener Luis Enrike reagovao je dvostrukom izmenom pošto je u igru uveo Danija Alveša i Sandra Ramireza umesto Matjea i Munira.

Katalonci su uspeli da smanje rezultat sa bele tačke, a strelac u 73. minutu bio je Nejmar. Prethodno je Tremulinas igrao rukom na samoj liniji šesnaesterca.

Katalonci su pokušavali do kraja utakmice, Sandro je pogodio stativu i propustio veliku šansu za izjednačenje, pa su Katalonci zabeležili drugi poraz ove sezone.