0

PREMIJER LIGA: Kabaj ponovo vodio Palas do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.15 u 15:42

Fudbaleri Kristal palasa nastavili su pobednički niz pošto su danas savladali VBA rezultatom 2:0 (1:0) u osmom kolu Premijer lige.

I ovaj put, heroj u pobedi tima Alana Pardjua bio je Joan Kabaj koji je najpre u 68. minutu asistirao Bolasiju, da bi potom u 89. minutu iz penala postavio konačnih 2:0.

Domaći su bili bolji tokom čitavog susreta, gosti gotovo da nisu nijednom ozbiljnije ugrozili gol Palasa.

U 68. minutu Kabaj je odlično prošao po levoj strani i pronašao Bolasija koji je glavom pogodio za 1:0.

Konačan rezultat postavio je Kabaj sa bele tačke, a prethodno je Brant oborio Zahu u šesnaestercu.

Palas je sada makar privremeno na trećoj poziciji sa 15 bodova, dok je VBA 15. sa osam bodova.