0

LE: Napoli i Viljareal sigurni, Liverpulu i Borusiji samo po bod (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.15 u 23:10

U preostalim mečevima 2. kola Lige evrope viđeno je pet remija, četiri minimalne pobede i tri ubedljivija trijumfa.

Liverpul i Borusija su osvojili samo po bod, a Napoli i Viljareal su očekivano osvojili ceo plen. Iako je vodio od 4. minuta golom Lalana, već od 18. je Sion poravnao i uspeo da osvoji veliki bod u gostima.

Izvor: YouTube, SkyMediaHD

Razočarala je i Borusija. Gubili su od PAOK-a, da bi u 72. minutu bod ovezbedio Kastro.

Izvor: YouTube, 24/7 Football

Napli je bio siguran protiv Legije, Mertens i Iguain su bili strelci, a gol u mreži Viktorije Plzenj bio je dovoljan za slavlje Viljareala. Strelac je bio Baptistao.

Fenerbahče i Seltik su remizirali 2:2, Molde Ajaks 1:1, Rubin i Bordo odigrali bez golova, Krasnodar je sa 2:1 savlado Gabalu, Mitjiland sa 3:1 dobio Briž, Rapid Beč minimalno odigrao protiv Dinamo Minska, kao i Braga protiv Groningema i Liberec sa Marsejom.