1

DIJEGO SIMEONE: Igramo previše opušteno

Objavljeno: 01.10.15 u 09:09

Fudbaleri Atletiko Madrida šokirali su navijače pošto su u drugom kolu Lige šampiona pretrpeli poraz od Benifike.

Popularne „Jorgandžije“ su na svom stadionu „Vinsente Kalderon“ doživele poraz od 2:1 iako su prvi stigli do vođstva protiv portugalskog tima.

Posle susreta trener Atletika Dijego Simeone nije imao razloga za zadovoljstvo, ali nije delovao previše uznemireno zbog gubitka bodova.

– Loš rezultat ali imali smo dobar stav. Opušteni smo jer smo drugi u grupi. Čekamo sledeće kolo da vidimo kako će tada biti stanje – rekao je Simeone.

Atletiko je otvorio susret golom Koree u 23. minutu, ali je Benfika preko Nikolasa Gaitana preokrenula već do 51.

– Bila je ovo odlična utakmica, naš rival je odigrao odlično u odbrani. Mi smo imali dosta šansi u prvom poluvremenu, ali nismo uspeli da iz realizujemo, moramo raditi na završnici – kazao je popularni Čolo, prenosi B92.

Atletiko u trećem kolu grupe C igra kod kuće sa Astanom 21. oktobra.