2

RUDI GARSIJA: Dobro smo igrali, nekih pet minuta

Objavljeno: 30.09.15 u 09:55

Strateg Rome Rudi Garsija bio je nezadovoljan nakon poraza njegovog tima u 2. kolu Lige šampiona od BATE-a iz Borisova.

Ovim porazom od 3:2 „Vučica“ je praktično poništila dobar start i remi s Barselonom  na otvaranju Lige šampiona.

– Potpuno smo pogriešili u prvom poluvremenu. Nedostajalo nam je ravnoteže jer smo primili previše golova po istoj strani. Kaznili su nas svojom preciznošću i srećom. Njihovi pokušaji završavali su od okvira u gol, a naši nisu – rekao je Rudi Garsija posle meča.

– Na temelju drugog poluvremena zaslužili smo bod. Cilj nam je drugo mesto jer zaostajemo dva boda za tom pozicijom – rekao je trener Rome Rudi Garsija.

– Igrali smo dobro… Prvih pet minuta, ali primili smo gol iz njihove prve kontre, a ekipa se potom raspala. Igrali smo loše preostalih 40 minuta prvog dela. Nedostajalo nam je dubine. Dobro smo odgovorili u nastavku pokazavši mentalnu snagu. Imamo još četiri utakmice, a trebaće nam dobar rezultat protiv Bajera da bismo se kvalifikovali dalje – poručio je on.