0

TRL: Partizan rutinski savladao Kragujevčane

Objavljeno: 27.09.15 u 20:34

U prvoj utakmici 2. kola Triglav regionalne lige vaterpolisti Partizana savladali su na Banjici kragujevački Radnički sa 11:7 (2:1, 4:3, 2:1, 3:2).

Kao što može da se vidi iz rezultata po četvrtinama izabranici Vlade Vujasinovića su konstatno povećavali prednostda bi tri minuta pre kraja došli do konačnih 11:7 golom Gavrila Subotića iz peterca.

Subotić je ujedno bio i najefikasniji akter meča sa četiri pogotka, Asanović, Vico i Jakšić su dodali po dva, dok je Manojlović jednom zatresao mrežu gostiju. Na drugoj strani Martinić je tri puta bio precizan, Lekić dva puta, a po jednom su pogađali Panajotović i Manić.

Kao i u premijernoj rundi i u drugom kolu imamo dva srpska duela, pošto se sastaju i Crvena zvezda i Vojvodina čiji je duel u toku.