0

PROMENJENE ULOGE: Veznjak odbranio penal, a golman ‘makazicama’ tresao mrežu u 95. minutu (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.15 u 21:36

Krajnje čudno vreme je došlo u fudbalu, sve je moguće i ništa više nije nemoguće.

Potez dana svakako je maestralan pogodak golmana engleskog devetoligaša Holbič junajteda Rika Drarija koji je atraktivnim ‘makazicama’ u 95. minutu doneo izjednačenje svom timu i bod protiv Vorčester sitija.

(youtube / Worcester City FC TV)

A sa druge strane, posle golmana ‘rasnog strelca’, dođe situacija kada igrač mora da navuče rukavice i stane na gol-crtu.

Veoma uspešno to je uradio Bastija, vezni igrač Atletiko Rafaela, koji je u porazi svog Union Santa Fea od 3:2 morao da zameni isključenog golmana i tom prilikom majstorski odbranio udarac sa 11 metara.