0

FOTO screenshot

PRIMERA: Razbili Barsu pa ih sapleo Eibar (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.15 u 23:58

U poslednjem meču subotnjeg programa španske Primere, Selta je kao gost igrala 1:1 (0:1) sa Eibarom.

Rasturili su Barselonu u sredu, imali su priliku da se izjednače sa Viljarealom na prvom mestu tabele, ali su u Eibaru odigrali 1:1. Selta pobeđuje velikane,ali gubi bodove na malim utakmicama. Eibar je poveo u trećem minutu, Enrih je izvo korner, a Baston je pogodio za 1:0.

(Izvor: RuTube)

Selta se mučila sve do 76. minuta kada je Aspas posle asistencije Džonija poravnao na 1:1. Tim iz Viga je sada četvrti sa 14 bodova koliko ima i trećeplasirani Real Madrid.