FOTO screenshot

PRIMERA: Las Palmas razbio Sevilju, Viljareal slavio u Malagi (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.15 u 00:23

Pobedama Las Palmasa i Viljareala zaokruženo je vanredno peto kolo španske Primere.

Posle poraza Barselone od Selte u Vigu rezultatom 4:1, iznenađenje večeri je svakako i poraz osvajača Lige Evrope Sevilje od Las Palmasa, čime je Sevilja zauzela, nećete verovati, poslednje mesto na tabeli. Domaći su poveli glom Mese u 30. minutu.

Gosti iz Sevilje su napadali, ali jalovo, kao što su to činili i u dosadašnjem toku prvenstva. Ne računajući pobedu nad Borusijom Menhengladbah, ovo je jedan od gorih startova sezone Sevilje u ovom veku. To je drugim golom za potvrdu pobede Las Palmasa potvrdio i Alkaraz golom u 76. minutu.

Sevilja je poslednja na tabeli Primere sa svega dva osvojena boda iz pet odigranih utakmica, a identičan učinak ima i Malaga, koja je večeras poražena na svom terenu od Viljareala.

Pogodak odluke za pobedu ‘žute podmornice’ bio je u stvari autogol Tisonea. Bilo je to u 71. minutu i povratka za Malagu do kraja meča, ipak, nije bilo.