0

PRIMERA: Barsa otpisala i Levante, Valjekanu sva tri boda u Las Palmasu (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.15 u 22:26

Kompletirano je i četvrto kolo španske Primere, pobedama Barselone i Rajo Valjekana nad Levanteom, odnosno, Las Palmasom.

Barselona se mučila samo u prvih 45 minuta meča protiv Levantea, pošto su gosti iz Valensije uspeli da odole i na poluvreme odu bez lopte u mreži. Međutim, u nastavku su ih imali čak četiri za konačnu ubedljivu pobedu Barselone.

Mrežu gostiju je načeo Bartra u 50. minutu, šest minuta kasnije je prednost duplirao Nejmar, da bi posle pet minuta već bilo 3:0 za Barselonu. Mesi je tada iz jedanaesterca postigao svoj prvi pogodak na meču.

Nastavljeno je u istom tempu i posle pet minuta je Levante došao do gola preko Kasedesusa. Imao je Mesi šansu da u 74. minutu postigne svoj novi pogodak posle penala koji je sam iznudio, ali je šutirao preko gola.

Ipak, Argentinac je došao do drugog pogotka u nadoknadi vremena, kada je u svom stilu izvan šestaensterca savladao golmana Levantea za konačnih 4:1.

Las Palmas je kao blagi favorit dočekao Rajo Valjekano, ali je pobedu ipak odneo gostujući tim. I to golom Gere u 42. minutu, a pogledajte i kako: