0

PRIMERA: Perez brži od sudije, Espanjol odneo bodove iz San Sebastijana (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.15 u 23:52

Malo je nedostajalo da Espanjol ispusti već upisan trijumf u San Sebastijana, ali je na kraju ipak uspeo da dođe do pobede i to pogotkom u 90. minutu – 2:3.

Poveo je domaćin preko Agirećea već u 20. minutu, ali nije uspeo da odnese gol viška na veliki odmor pošto je Moreno na samo minut pre kraja poluvremena iskoristio penal koji je dosuđen za Espanjol.

Gostima je prvu prednost doneo Roko na asistenciju Pereza u 71. minutu i činilo se da će odneti sva tri boda u Barselonu, ali je na samo tri minuta pre kraja utakmice Žonatas odlično reagovao posle dodavanja Kastra za izjednačenje rezultata.

Međutim tu nije bio krej uzbuđenjima potšo je tim iz Barselone do druge pobede u prvenstvu došao posle odlične reakcije Pereza nakon kornera u 90. minutu. Gosti su tako došli do šestog boda, dok je Real Sosijedad ostao na samo dva posle četiri odigrane utakmice.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)