0

BUNDESLIGA: Kanonada Junusa Malija za pobedu Majnca nad Hofenhajmom (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.15 u 22:27

Nemac turskog porekla u ekipi Majnca, Junus Mali, het trikom u meču protiv Hofenhajma je doneo pobedu svom timu od 3:1 (1:1).

Gosti iz malog nemačkog mesta, ali fudbalski veoma popularnog, su prvi došli do prednosti, a strelac je bio Šmid u 13. minutu. Međutim, njihova radost trajala je svega pet minuta pošto je danas neverovatni Junus Mali postigao svoj prvi gol na meču za izjednačenje.

Rezultatom 1:1 se završilo prvo poluvreme, a odluka je pala u nastavku i to u režiji već pomenutog Junusa Malog. Prelep pogodak postigao je u 61. minutu, a sedam minuta kasnije je kompletirao svoj het-trik za nova tri boda Majnca.