0

PREMIJER LIGA: ‘Čekić’ rasterao ‘svrake’ (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.15 u 23:32

U poslednjem meču petog kola Premijer lige, Vest Hem je sa 2:0 savladao Njukasl.

‘Čekićari“ su najzad pobedili na svom stadionu. Posle dve pobede u gostima protiv Arsenala i Liverpula, poraza na Apton parku od Lestera i Bornmauta, četa Slavena Bilića je savladala je Njukasl. Junak trijumfa je Paje koji je postigao oba gola.

Frnacuz je mrežu „svraka“ načeo u 9. minutu kada mu je loptu ostavio Noble, a on evrogolom savladao Krula. U 20. minutu Rendolf je imao novu šansu za Vest Hem, ali je ona otišla u nepovarat. Odluka o pobedniku rešena je u 48. minutu kada je Paje drugi put savladao Krula za konačnih 2:0.

(Izvor: RuTube)