0

SUPER LIGA SRBIJE: Javor siguran, Voša oscilirala, Radnički izvukao bod (FOTO)

Objavljeno: 13.09.15 u 21:31

U 9. kolu Super lige Srbije Vojvodina je savladala Metalac sa 3:2, Javor Voždovac sa 2:0, a Mladost i Radnički su remizirali – 1:1.

Voša je vodila sa 2:0 golovima Ožegovića i Ivanića, Vukčević je pred poluvreme povisio na 3:0. Umesto da meč mirno privedu kraju, Merdović smanjuje na 3:1, a potom i Sedlar na 3:2. Međutim, još pre tog gola su ostali sa igračem manje, Rnić je pocrveneo, pa snage za izjednačenje nisu imali.

Javor je do tru bida došao u drugom poluvremenu. Eliomar i Dražić su pogodili za Ivanjičane u gostima Voždovcu.

Mladost je vodila u Nišu posle gola Jovanovića od 61. minuta. Umesto celog plena, usledio je šok. Domaćin je izjedančio u 90. minutu, a bod im je doneo Lakić-Perišić.