0

FOTO screenshot

PRIMERA: Šćepović nemoćan u Baskiji (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.15 u 18:10

U trećem kolu Primere, Atletik Bilbao je na svom bunjištu savladao Hetafe 3:1 (2:0).

Baskijci su stigli do prve pobede u novoj sezoni, dok je timu iz predgrađa Madrida ovo bio treći poraz. Lako je Atletik stigao do tri boda. Aduric je već u 6. minutu posle kornera glavom zatresao mrežu. Do 2:0 domaćin je stigao u 24. minutu kada je Garsija evrgogolm glavom matriao Guitu.

(Izvor: RuTube)

(Izvor: Videa)

Hetafe se vratio u meč u 70. minutu kada je Vaskez snažnim udarcem, ali uz veliku grešku čuvara mreže domaćih Irzaoza. U 83. minutu konačnih 3:1 postavio je dvostruki strelac Aduric. U timu Hetafea svih 90 minuta igrao je bivši napadač beograskih crno-belih Stefan Šćepović.