0

PREMIJER LIGA: ‘Pevci’ kljucnuli ‘crne mačke’ (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.15 u 16:30

Fudbaleri Totenhema savladali su u gostima Sanderlend minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) u petom kolu Premijer lige.

„Pevci“ su zabeležili prvu pobedu ove sezone. „Mušterija“ je bio „fenjeraš“ Sanderlend. Bio je ovo jedan vrlo nezanimljiv dvoboj, u kome je domaćin više pretio, a gost slavio. Prvu šansu videli smo teku 26. minutu kada je Defo šutirao, ali je bivši napadač Sparsa pogodio samo stativu. U 82. minutu Totenhem je, posle nikakve igre, stigao do gola. Mejson je odigrao za Kejna, ovaj loptu ostavio do Lamele, a Argentinac majstorski pronašao Mejsona i spasa za „crne mačke“ nije bilo – 1:0.

(Izvor: RuTube)

Do kraja utakmice Sanderlend je stvorio jednu izglednu šansu, ali Rodvel nije imao dovoljno znanja da svom timu donese izjednačenje i jedan bod.