– Meni je istekao ugovor i potpuno je legitimno pravo nove uprave da sagleda svoje interese, koji su složeni, i da se u skladu s time odredi. Kao što se odredila da se ne produžava ugovor sa mnom. Ja takvom odlukom nisam zadovoljan, jer smatram da ne postoji nijedan sportski motiv koji bi mogao da je prouzrokuje, već da su razlozi za njeno donošenje dublji i složeniji. Takođe, kad pričamo o legitimnosti, legitimna obaveza, koja proističe iz prethodnih ugovora, jeste da se regulišu ne mala dugovanja prema meni. Zna se da sam po nacionalnosti Partizanovac. Partizan ostaje moja ljubav i nadam se da će to ostati prepoznato kod armije navijača. Upravo iz toga razloga ne smatram da je ovakva odluka trebalo da mi se saopštava preko posrednika, da se drugi ljudi dovode u neugodnu poziciju, a to je ovaj put bio Miško Ražnatović. To je moralo da se obavi normalnim razgovorom, lice u lice uz kafu sa onima koji su takvu odluku doneli – rekao je Vujošević.
znase koje kriv vuicic,covic,bia,cia,kgb itd itd
kRAJNJE JE VREME DA SE VUJOSEVIC POKAZE I NA DELU U NEKOM INOSTRANOM KLUBU,POSTO JE SMATRAO DA JE ON VELIKI TRENER ALI U PARTIZANU KOJI SE TAKMICI U JEDNOJ SLABOJ LIGI.PA AKO MU PODJE ZA RUKOM DA I VANIOSVOJI NEKU TITULU USTA SAM SIGURAN DA NECE JER I NIKAD I NIJE NISTA OSVAJAO OSIM U PARTIZANU, ONDA MOZE DA RACUNA NA PONOVNO VASKRSNUCE U PARTIZANU,ALI ZASIGURNO OD TOGA GOTOVO NEMA NISTA!