15

DA LI JE BIO U OFSAJDU? Šaponjić nastavio golgetersku seriju, Partizan vodi sa 2:0 (VIDEO)

Objavljeno: 29.08.15 u 19:45

Posle Andrije Živkovića u šestom minutu, još jedan biser Partizanove škole Ivan Šaponjić je bio strelac na meču protiv OFK Beograda.

Izgleda da eliminacija od BATE Borisova nije ostavila traga na igračima Partizana pošto već u prvom poluvremenu meča protiv OFK Beograda šampion Srbije vodi sa 2:0.

Drugi gol pao je u 36. minutu, posle centaršuta Miroslava Vulićevića i egzekucije glavom Ivana Šaponjića. Diskutabilno je da se napadač crno-belih nalazio u ofsajdu u ovoj situaciji. Procenite sami.

(youtube / Moja SporTV)

0
0

15 Komentara

1. Cist ofsajd iz aviona dokle ove tolove sudije ce da sude za grobare?? A ovaj pfc da se vrati u prvi razred osnovne skole da nauci pravopis i slova.A da a proslo prvrnstvo kad Dimitrijevic ne sudi penal za Vojvodinu a partizanovac polomi nogu coveku pred njegovim ocima to ne komentarises??

0
    0
  2. Cist offside, sudija je lose stajao. Vucicu reaguj ! Dokle vise ova kradja? Sve se to vidi kada se izadje u Evropu, mada neko i u Aziju.

0
    0
  3. nisam navijac ni zvezdeni parizana — i kazem gol jeste iz ofsajda ali koliko vidim komentare pisu samo navijaci zvezde napadajuci sudiju, ali ih pitam kada su toliko objektivni zasto se nisu oglasavali kada je radnickom ukradena pobeda kada jovic postize gol iz ocigledne ofsajd pozicije. i kada su toj istoj ofkani u drugom poluvemenu dali sest golova odnosno 4 komada za deset minuta – kada su igraci ofk naprasno zaboravili da igraju fudbal

0
    0
  4. Mene više brine zašto nije 6:2 (0:2)…?… a taman sam uplatio (neću da kažem koliko) na: „kec“, prelaz iz 2 u 1, 8+, gost pobeđuje prvo, domaćin drugo poluvreme, obe ekipe daju gol… itd… itd…

0
    0
  5. sta napisa ovaj PFC,,glodaru jesili ti slep ili hoces da oslepis jadnice,,,ofsajd je toliki koliko i vas lavor na kom igrate

0
    0
    • Ajde jadni gane pokazi mi samo gde sam ja napisao da ovo nije ofsajd? Ja sam samo napisao da ste slepi za ostale stvari. Kada ste vosi dali 2 gola iz ofsajda kmecali ste da sudina nine mogao videti. Kada je jovic dao gol iz ofsajda za pobedu ofkanezvezde i onda ste isto kmecali nine sudija movao da vidi a sada pljujete sudiju. Pateticni ste i licemerni uvek bili i bicete kao i ove base drzavne novine. Za vas sve ne normalno cak se ni klubovi ne bune. Date im mesto u fs k kraj sve je svima lepo. Zato je u fsv direktor vose glavni jer je odcutao dva gola iz ofsajda. A da zabotavio sam to nije tacno. Prava istina je da sudije nisu videle

0
      0
    • Ustvari dzaba vam ja sve objasnjavam kada ste slepu kod ociju ali je evropa pokazala ko je gde. Neko u Lucanima neko u inostranstvu

0
      0
    • Za ostall si bio slep msm oslepeo si od jednom internet huliganu sa severa. Posti nisi video gol ofkana posle simuliranja penala kada sudija nine dosudio indirekt a morao je,pa drugi zuti igracu zvezde Planicu pa starz na Trujicu u sesnaest metara. Jedino za ovo zadnje nisam siguran sto posto. Ali posto oco sve pre toga nije svirano nije se ni desilo. I sto bi rekao lajavi krelac u crtanom dva puta nista je nista nicega nije ni bilo. Kako tj se javlja selektivno slepilo. I ti si kao neki nepristrasni navijac. Samo da napomenem. 5 tekmi 3 prelaza 3 penala i 4 crvena protivnickim igracima. Pa gde si do sada bio. Nisi se nesto javljao kao vidi se. A? Bezi kuci sine nine za tebe fudbal

0
      0
      • Tto što osvedočeni Grobar Radulović komentariše, nema veze sa mozgom! Ispada da napadač ne sme ni slučajno da padne u 16m, jer je to simuliranje! To jednostavno nije tačno! Niti je Subašić simulirao, Živković ga je dotakao desnom rukom, levom nije, a igrač je pao. Penal nisu ni tražili, odmah je ustao, niko nije prigovarao. TAČKA To nije simuliranje i to nije indirekt i ne slušaj tog praznoglavca sa Arene! A to što pišeš za Zvezdine crvene, hajde budi iskren pa prokomentariši start nad Vijeirom u prethodnom kolu protiv Javora. Ne jedan crveni, već dva… Za zatvor. Sudija se konsultuje, mulja nešto 2 minuta… i dosudi… NIŠTA!!! Sudije greše i za jedne i za druge, nameštaju i jedni i drugi (Zvezda i Partizan), ali je veoma glupo ovako tvrdo braniti stavove, kako to činiš ti. Ali baš bezobrazno selektivno, Crno-belo… Ma CRNO!!!