0

LIGA 1: Sjajni Gengan potpuno nadigrao Marselj (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.15 u 22:44

Fudbaleri Gengana savladali su Olimpik iz Marselja rezultatom 2:0 u prvom meču četvrtog kola francuskog prvenstva.

Olimpik Marselj nastavio je da posrće, a novi udarac zadao im je Gengan koji je na svom stadionu bio za klasu, ako ne i dve bolji od ekipe novog trenera Mičela. Izgleda da Marselju treba mnogo više od novog trenera da bi se stvari vratile na staze stare slave.

Ispostavilo se da je odluka pala u poslednjih 20 minuta, iako je Gengan imao priliku da još u trećem minutu utakmice dođe u vođstvo. Brijan je probio odbranu gostiju, Lasana Dijara ga oborio, ali zasluženi penal za Gengan u gol nije pretvorio Sloan Prive.

Međutim, ono što nije tada, jeste u 72. minutu, Brijan je ponovo probio odbranu Olimpika i poslužio Privea ‘kao na tacni’ za 1:0.

Domaćin se povukao, ali grogirani igrači Olimpika nisu znali šta će sa loptom u nogama, pa je protivnik iskoristio priliku za konačni nokaut. Egzekutor je bio Nikola Benze za konačnih 2:0 u korist Gengana.