0

FOTO screenshot

PRIMERA: Bomba Suareza za pobedu Barse, povrede Alveša i Busketsa! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.15 u 20:22

Fudbaleri Barselone pobedili su na “San Mamesu“ ekipu Atletik Bilbaoa rezultatom 0:1 (0:0) u prvom kolu Lige Primere.

Jedini strelac na meču bio je Luis Suarez u 54. minutu.

Nakon duela ove dve ekipe u Superkupu Španije, ekipe su na teren izašle oprezno, pa nije bilo mnogo pravih prilika u prvih 45 minuta.

Najbliži golu bio je Mesi koji je u 31. minutu promašio penal, pošto je golman Iraizos pročitao njegovu nameru. Prethodno je Elustondo oborio Luisa Suareza, a sudija doneo sumnjivu odluku dosudivši najstožu kaznu.

Trenutak odluke dogodio se u 54. minutu kada je Inijesta pronašao Suareza, a ovaj sa sedam metara volej udarcem zakucao loptu u mrežu za 0:1.

U senci ovog rezultata mogle bi da budu povrede Danija Alveša i Serhija Busketsa. Brazilac je igru napustio u prvom delu igre zbog povrede prepone, a Busketsa je zbog povrede članka u 68. minutu zamenio Bartra.