0

PRIMERA: Atletiko se mučio sa novoligašem, ali je pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 22.08.15 u 22:45

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedom su počeli novu kampanju u Primeri, ali su se dosta mučili protiv novoligaša Las Palmasa 1:0 (1:0).

„Jorgandžije“ nisu blistale i ako se po jutru dan poznaje onda je pred Dijegom Simeoneom veliki posao. Atletiko jeste dominirao protiv momaka sa Kanarskih ostrva, ali nije stvarao šanse. Šta više do pogotka Grizmana u 16. minutu nije stvorio nijednu šansu. Francuz je tada izveo sjajno slobodan udarac i golman gostiju Raul nije imao nikakvih šansi.

Sledeću šansu tek u 58. minutu imao je Las Plmas. Pokušao je šutem Simon, ali je bio neprecizan. Poslednju veliku šansu na utakmici imao je Atletiko, pokušao je Koke iz slobodnog udarca, ali je lopta za malo prošla pored gola.

(Izvor: RuTube)