Evropske lige Fudbal

SERHIO RAMOS: U Junajtedu bih zaradio više, nisam ostao zbog para

Kapiten Real Madrida Serhio Ramos istakao je da razlog njegovog ostanka u klubu nije finansijske prirode i da bi zaradio mnogo više novca da je otišao u Premijer ligu.

Ramos je danas posle višemesečne sage konačno potpisao novi ugovor sa Realom, a tokom leta često je bio povezivan sa Mančester junajtedom.

– Iskreno, da sam razmišljao o finansijskim motivima, otišao bih iz Madrida, jer sam mogao da zaradim mnogo više u nekom drugom klubu. Nikada nisam želeo da odem i veoma sam zahvalan što ću imati šansu da budem kapiten ovog tima. Nadam se da ću tu funkciju obavljati na najbolji mogući način i učiniti svakog navijača Reala ponosnim – rekao je španski reprezentativac na konferenciji.

Ramos je u Real stigao iz Sevilje 2005. godine, a kapiten je od ovog leta, nakon odlaska Ikera Kasiljasa, do sada je bio njegov zamenik.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...